Промислові наливні підлоги для Вашого бізнесу Професійна укладка. Гарантія 2 роки

Вибирайте краще - фарби Alcro-beckers

Сучасний ринок лакофарбної продукції на Україні пропонує величезний вибір продуктів різних виробників. На жаль, частенько, в гонитві за низькою ціною, перевага віддається менш якісним продуктам. Кілька років тому в Україні з'явилася продукція шведського концерну Alcro-beckers. Він поповнив нечисленний список виробників високоякісної лакофарбної продукції і професійні будівельники вже змогли по гідності оцінити всі її переваги.

Alcro-beckers заснований в 1865 році і був першим підприємством, яке почало промислове виробництво фарб в Швеції. На сьогоднішній день концерн Alcro-beckers є найбільшим виробником лакофарбної продукції в Скандинавії і займає провідне положення в десятці європейських виробників.  Діапазон продукції, що випускається, надзвичайно широкий: фарби для внутрішніх і зовнішніх робіт, лаки для металу і дерева, просочення, грунти, консерванти і антисептики, полімерні наливні підлоги і спеціальні фарби.

Щорік концерн виробляє більше 30 000 000 літрів фарби, причому дві третини з цієї кількості – водо-дисперсійні фарби. Така увага до фарб на водній основі обумовлена їх безперечними достоїнствами: простота використання, міцність і довговічність барвистого шару, відсутність запаху під час висихання, багаті можливості по декоруванню поверхні.

Серед продукції концерну значну частину займають фарби для стін і стель. До відмітних особливостей цих продуктів слід віднести традиційно високу покриваність, високу стійкість до миття (більше 2000 циклів), відсутність запаху під час висихання і алергічна безпека. Останні два чинники дозволяють рекомендувати ці фарби для вживання в лікарнях, дитячих садах, оздоровчих центрах.

Для фарбування вологих приміщень концерн Alcro-beckers розробив спеціальну систему, яка включає грунт Resisten Spargrund і фарбу Resisten Tackfarg. Покриття, створене за цією технологією забезпечує надійну гідроізоляцію поверхні, що покривається, а по міцності прирівнюється до керамічної плитки. Завдяки введенню фунгіцидних добавок, ризик утворення плісневих нальотів зводиться до нуля.

Alcro-beckers є провідним експертом в області фарб для зовнішнього використання, адже в Скандинавії температура може змінюватися від + 380 С до – 500 С, а вологість – від 10 % до 99 %. З врахуванням цих вимог Alcro-beckers розробив ряд унікальних фарб на акриловій, силікатній і силіконовій основах. Нанесення цих фарб можливе практично на будь-яку міцну основу.
Продукція концерну Alcro-beckers ніколи не була дешевою. Проте, за рахунок низької витрати (1 л на 12-16 м.кв.) і прекрасної покриваності фарби, вартість готової поверхні виявляється навіть нижче, ніж в аналогів з нижчою ціною фарби. Враховуючи високу якість отримуваного покриття і довгий термін експлуатації, стає очевидною правильність вибору якіснішого продукту концерну Alcro-beckers.

При тонуванні всіх продуктів застосовується фірмова система колерованія Becker-vision. Вона дозволяє отримувати кольори в системах NCS, RAL і деяких інших. Все це дозволяє отримувати за допомогою єдиного набору фарбників гамму – більше 6500 кольорів, що може задовольнити практично будь-які вимоги споживача до кольору.

Процес розробки і виробництва продукції сертифікований відповідно до загальноєвропейських стандартів ISO 9001 і ISO 14001.  На кожній стадії виробництва здійснюється автоматизований контроль, що є заставою високої якості продукції.

×
Повідомити коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×