Промислові наливні підлоги для Вашого бізнесу Професійна укладка. Гарантія 2 роки

Перспективи розвитку ринку покрівель в Україні

В діяльності будь-якої структури настає момент, коли необхідно визначити стратегічний напрям подальшого розвитку. Під цю закономірність підпадає і процес становлення українського покрівельного ринку. Великий вплив на ухвалення цього рішення надає рівень кваліфікації вітчизняних фахівців, асортимент і якість покрівельних матеріалів, технології, що відповідають сучасному рівню розвитку будівництва, а також досвід експлуатації інноваційних покрівельних об'єктів. Нижче ми розглянемо основні перспективні напрями облаштування покрівельного простору в умовах сучасного міста.

Інверсійні покрівлі

Серйозна проблема великих міст - відсутність вільної землі і її дорожнеча. Перенаселення і велика щільність забудови наводять до величезних автомобільних пробок, відсутності місць парковки автомобілів і прогулочних зон, збільшення загазованості, погіршення і без того не найблагополучнішої екологічної обстановки в місті. І якщо в районах новобудов можна відразу планувати транспортні магістралі і муніципальні надземні автостоянки, то в старих районах це зробити неможливо. Крім того, останнім часом стало популярне будівництво елітних замкнутих житлових комплексів з внутрішнім гаражним простором, вхід в яке здійснюється прямо з будівлі, а покрівля використовується як зони відпочинку - дитячі і спортивні майданчики, зони зелених насаджень, парковки.

Найбільш популярним технічним вирішенням облаштування експлуатованої покрівлі є інверсійний метод укладання матеріалу.
Інверсійні покрівлі успішно експлуатуються в країнах Західної Європи вже більше 30 років.

Встановлення таких покрівель стало можливим після появи на ринку високоякісних гідро- і теплоізоляційних матеріалів нового покоління.
Як відомо, традиційна конструкція покрівлі не володіє достатньою жорсткістю і не може використовуватися як експлуатаційна. Принцип пристрою інверсійної покрівлі полягає в тому, що утеплювач розміщується поверх гідроізоляційного шару і тим самим захищає його від несприятливих умов (кліматичних і механічних).

Найбільш поширене виконання інверсійної покрівлі наступне: гідроізоляційний шар (як правило, рулонні матеріали на основі бітуму – Євроруберойд); шар жорсткого утеплювача; геотекстіль; захисний верхній шар. Як верхній шар інверсійної покрівлі, як правило, використовується засипка з кам'яних матеріалів (гравій, галька), тротуарна плитка або грунтовий шар з висадженими рослинами. Як жорсткий утеплювач найефективніше використовувати плити з ектрудированного пінополістиролу, замкнута комірчаста структура якого разом з високою механічною міцністю і водостійкістю забезпечує надзвичайно низьке водопоглинаючого матеріалу. Інверсійна конструкція покрівлі підвищує термін служби гідроізоляційного шару, завдяки тому, що він цілий рік експлуатується при постійній температурі, близькій до температури всередині будівлі і не піддається руйнівній дії ультрафіолету і механічних навантажень. Крім того, така структура покрівлі підвищує протипожежну безпеку будівлі.

Мансардне будівництво

Досвід будівництва в Європі показав, що зведення мансард є досить прибутковим вкладенням капіталу. По-перше, будівництво мансардного поверху вимагає порівняно менших витрат (виходячи з вартості квадратного метра площі). По-друге, мансардний поверх зводиться на готових інженерних комунікаціях, що дозволяє максимально швидко підготувати приміщення до роботи. По-третє,  вживання сучасних теплоізоляційних матеріалів у поєднанні з підпокрівельними плівками ( гідро/паробарьер) забезпечують надійну тепло- і шумоізоляцію і як наслідок, комфорт і функціональність мансардних приміщень. По-четверте, використання мансардних вікон в конструкції сучасної мансарди забезпечує високий рівень природного освітлення і оригінальне вирішення інтер'єру і екстер'єру мансардного поверху.

Таким чином, саме мансарда є найбільш вдалим вирішенням проблеми офісних і житлових приміщень в діловій частині міста. Постійний прогрес в розвитку сучасних будівельних технологій дозволяють втілити найсміливіші ідеї архітекторів і дизайнерів в життя. В Україні інтерес до мансардного будівництва зростає з кожним роком. Вже зараз можна сказати, що настає справжній бум мансардного будівництва. Причому не лише престижних, елітних квартир і офісів, але і доступного, так званого соціального житла (реконструкції п'ятиповерхівок).

Думка оператора

Компанія "ЄВРОІЗОЛ" представляє на ринку України сучасні технології використання високоякісних будівельних матеріалів для облаштування різних варіантів покрівельного простору. Фахівці компанії зацікавлені, аби ці матеріали були ефективно використані в конструкції. Ми пропонуємо нашим клієнтам сервісний пакет, що включає найбільш раціональні варіанти використання матеріалів в різних видах конструкцій. Такий підхід дозволяє нашим клієнтам якісно реалізувати побажання замовника.

Компанія "ЄВРОІЗОЛ" представляє на вітчизняному ринку євроруберойд Polyglass, підпокрівельні плівки Паро/Гідробар'єр, супердифузійні мембрани Євробар'єр і Вітробар'єр,  мансардні вікна Roto, єврошифер Gutta, бітумну черепицю Teglass, прозорий покрівельний пвх аркуш Salux, водостічні системи Profil і Wijo, геотекстіль typar, дренажні системи Поліфонт і Enkamat.

×
Повідомити коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×