Промислові наливні підлоги для Вашого бізнесу Професійна укладка. Гарантія 2 роки

Наріжний камінь "питання міцної підлоги"

Не варто економити на тому, що дозволяє вам міцно триматися на ногах! Підлоги – якість і вартість продукції. Питання грамотного підходу до створення підлоги вже перестало  бути актуальним для заводу «Олейна», «Світоч», Харківської тютюнової фабрики «Філліп Моріс» і інших підприємств, на яких використовувалися матеріали і технології фірми Lindec AB (Швеція).

Розвиток підприємств харчової промисловості і великий попит на вітчизняні товари – з одного боку, а конкуренція – з іншою, веде до підвищення вимог до якості продукції. Разом з цими вимогами значно зросло питання забезпечення високої міцності підлоги на виробництвах, в складах, гаражах, суспільних і інших високонавантажених приміщеннях.

На даному етапі розвитку підприємств харчової промисловості вживання звичайного бетонного або мозаїчного покриття не може задовольнити сучасних вимог по міцності і чистоті. Необхідно шукати щось нове. Нові технології створення бетонної промислової підлоги, яка б була міцною, мала гарний зовнішній вигляд, і відповідала всім стандартам для використання на виробництвах.
Швеція – країна з найвищими екологічними нормами. Тому, пропонуючи продукцію шведської фірми Lindec AB, ми пропонуємо якісні матеріали, перевірені десятиліттями, які пройшли випробування, мають гігієнічні сертифікати, спеціально розроблену технологію для створення надміцної бетонної підлоги, із застосуванням спеціального устаткування. Про якість покриття, створеного матеріалами фірми Lindec AB свідчить хоч би те, що ми даємо гарантію на ці матеріали.

Для нових виробництв і складів – нова конструкція бетонної підлоги!

При виборі покриття для підлоги необхідно пам'ятати про те, що підлога – це не лише верхній шар, а і європейська технологія створення бетонної підлоги, в яку включаються: гідроізоляція для основи; направляючі форми; спеціальне металеве армування, надміцний сухий склад Herkulit; плівкотвірний затверджувач Lindolit; поліуретановий герметик для швів Linofog.
Створення надміцної бетонної підлоги здійснюється за допомогою устаткування фірми Allen Eng. Corp. (США): вібратори і віброрейки; розподільні машини для сухого складу Herkulit; затирочні машини; нарізчики швів.

Для створення міцної підлоги по європейських технологіях на ще вологу бетонну основу висипається суха суміш «Геркуліт», яка містить частки чистого кварцу спеціально підібраних різних розмірів, боксити і спеціальний цемент. Після нанесення суха суміш вбирає вологу з бетону і утворює густу сметанообразную масу. Для здобуття рівного покриття, поверхня має бути загладжена спеціальними затирочними машинами. Для забезпечення найбільш сприятливих умови визрівання бетону (28 діб) обов'язково потрібно забезпечити наявність вологи в бетоні. Для цього на загладжену поверхню наноситься  емульсія «Lindolit» фірми Lindec AB (Швеція), яка після полімеризації перетворюється на вологозатримуючу мембрану.

«Геркуліт» поставляється в 5 стандартних кольорах, що дозволяє створювати стійкі до стирання складні колірні розмітки на поверхні. Підлога, створена із застосуванням «Геркуліта» перевершує найстрогіші вимоги до якості бетонних покриттів. Так, по міцності «Геркуліт» майже в два рази перевершує вимоги для спеціальних твердих  бетонів (Шведський стандарт SS 137241): міцність на стискування – 107 Н/мм.кв., міцність на розтягування – 14,2 Н/мм.кв. Відмітною особливістю «Геркуліта» є те, що він абсолютно не «порошить». Тести показують,  що після 1600 циклів абразивного стирання знос складає всього 0,01 мм. Отримана поверхня стійка до дії масел, розчинників, лугів і розчинів кислот. Крім того, вона абсолютно водостійка, не слизька і проста в прибиранні.
Володіючи всіма безперечними перевагами, «Геркуліт» практично не має конкурентів за ціною, що робить його прийнятним покриттям навіть для величезних площ.

«А ось і підлога готова!» – вигукніть Ви, після встановлення Вашої підлоги. – «І тепер підлогу можна повноцінно експлуатувати!» Єдине що хотілося б нагадати: «Мити підлоги треба теж уміти!». Всі побутові синтетичні миючі засоби, вживані для миття полови. агресивно діють на бетонні поверхні через свій хімічний склад. Через це, поверхня вашої підлоги починає тріскатися, псуватися, відкриваються пори і через це, погіршуються всі експлуатаційні характеристики підлоги. Аби уникнути подібних «неприємних дрібниць», які збігом часу переростають в «неприємності», – пропонуємо зміцнюючий засіб для миття бетонних поверхонь Linofloorwash, яке завдяки своєму хімічному складу, він навпаки, укріплює і запобігає передчасному зносу поверхонь цементовмісних матеріалів. Після постійного використання складу поверхня стає брудо- і водовідштовхувальною, що перешкоджає проникненню водорозчинного бруду в мікропори поверхні підлоги. Шампунь робить поверхню менш слизькою, оброблені поверхні набувають більш насиченого кольору і глянцю.

Для нових виробництв і складів з обмеженнями по товщині підлоги

В разі, якщо у Вас на виробництві або складах існує вже хороша підлога, і Ви хотіли б привести її в «належний вигляд», без істотного підйому рівня підлоги (це може бути із-за розташування  на перекриттях або обмежень по товщині) – вихід є! Використовую технології фірми Lindec AB (Швеція) для створення «тонкої» підлоги, можна зменшити товщину «бетонного пирога», зберігши основні етапи попередньої технології і всі її переваги.

А як же старі добрі трудяги - підприємства із стажем? Чи можливе зміцнення старих бетонів?

Бажання йти в ногу з розвитком промисловості веде до благоустрою і переобладнання ледве чи не всього підприємства.
Це не обов'язково робити з вже існуючими підлогами, які вас влаштовують, лише аби позбавитися від пилу або небагато підвищити міцність бетону. Незрідка при ремонтах виробничих приміщень стає питання відновлення або заміни слабкої підлоги, що зносилася. В разі недопустимості піднімання рівня підлоги найбільш прийнятним варіантом вирішення проблеми є зміцнення бетонного покриття. В цьому випадку незамінним є вживання засобу Літурін виробництва Lindec AB (Швеція).

Lithurin – двокомпонентне просочення виробництва компанії Lindec AB (Швеція) для зміцнення і знепилювання як старих, так і нових бетонних поверхонь. Літурін застосовується в два етапи.
Особливістю дії Літуріна I (затверждувача) є те, що, проникаючи углиб бетону, Літурін I викликає хімічні реакції, в ході яких слабкі і незв'язані молекули кальцію перетворяться в тверді кристалічні з'єднання. Цей процес відбувається глибоко в шарі бетону, підвищуючи його міцність в 5-10 разів.

Дія Літуріна II (фіксатора), що вживається в другу чергу, полягає в тому, що поверхні надається блискучого і гладкого вигляду. Літурін II підвищує стійкість поверхні до дії хімічних засобів і зносу. Чим більшим навантаженням піддається підлога, тим краще виглядає його поверхня. Оскільки до складу Літуріна не входять масла, то колір обробленого бетону не змінюється.
Вартість відновлення бетонів з використанням Літуріна в 10 разів менше витрат на укладання нового покриття. Володіючи величезним зміцнюючим ефектом, Літурін незамінний для відновлення старих, знепилювання і зміцнення нових бетонних покриттів.

Для виробництв, складів з підвищеними вимогами по чистоті, гігієнічності і естетичним якостям – полімерні підлоги!

Незрідка до міцних підлог застосовують дуже жорсткі вимоги по чистоті, гігієнічності і підвищеним естетичним якостям, наприклад для підлоги в лікарнях, на хімічних і фармакологічних, високоточних лабораторіях і виробництвах. Для вирішення цих завдань широко застосовуються полімерні наливні підлоги. Вони наносяться на міцну несучу основу і додають поверхні необхідні якості. Скандинавський лідер виробництва лакофарбної продукції концерн Alcro-beckers AB (Швеція) пропонує спектр полімерної наливної полови.

Використання комплекту  «Starka Golv» будується на вживанні однокомпонентного поліуретанового лаку. Оброблювана поверхня спочатку просочується розчином поліуретанового лаку для зміцнення верхнього шару основи і посилення зв'язку з поліуретановим покриттям. Наступним етапом є нанесення пігментуючого шару. Цей шар служить для деякого згладжування поверхні і завдання основного кольору покриття. Виробником поставляється 8 основних кольорів, проте при необхідності здобуття якогось заданого кольору, що пігментує шар може тонуватися практично в будь-який колір фарбниками за технологією «Beckers-vision». Для додання декоративного ефекту між шарами лаку можуть наноситися кольорові декоративні чіпси. В цьому випадку отримувана поверхня має вигляд лінолеуму. При вживанні поліуретанового покриття поза приміщеннями, для запобігання можливому ковзанню, у верхній шар лаку необхідно додати протиковзку добавку «Halskydd» концерну Alcro-beckers AB (Швеція). Отримувана після вживання «Starka Golv» поверхня рівна, глянсова, безшовна, така, що має привабливий зовнішній вигляд. Покриття еластичне, дуже зносостійке, стійке до дії хімічних речовин, особливо розчинників, легко чиститься і миється.

Слід зазначити, поліуретанова підлога, перевершуючи своїми характеристиками навіть високоякісний комерційний лінолеум, набагато дешевша за них.
При створенні міцної підлоги на підприємстві не має місця словосполука «стандартність конструкції». Слід пам'ятати, що кожна підлога – індивідуальна і вимагає індивідуального підходу. Не залежно від вибраної вами конструкції підлоги або матеріалів, для її «облаштування», пам'ятайте про грамотний підхід! Тоді «питання підлоги» не буде для Вас «наболілим» питанням принаймні – років 50!

×
Повідомити коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×