Промислові наливні підлоги для Вашого бізнесу Професійна укладка. Гарантія 2 роки

Міцна основа для бізнесу, або як правильно вибрати покриття для підлоги

Ви вирішили інвестувати у виробництво, наприклад, меблів або продуктів харчування. Придбали приміщення. І зіштовхнулися із безліччю проблем. Одна з них – погані підлоги. Як відомо, бетонні промислові підлоги швидко зношуються, дають тріщини, мають високу водопроникність, є джерелом пилу. Вибоїни, тріщини, нерівності. Усе це перешкоджатиме налагодженню нормальної праці на підприємстві. Сучасний європейський стиль життя вже давно є еталоном, до якого ми прагнемо. Це характерно для усіх галузей нашого життя, у тому числі для виробництва і виробничих приміщень. Адже як до якості виготовленого продукту, так і до умов, у яких його, власне, виготовляють, сьогодні ставлять високі вимоги, які, не так просто виконати.

Що робити?

Традиційний спосіб полягає у вирівнюванні підлог і нанесенні олійних фарб. Проте пропонований варіант недовговічний і не дає надійного та якісного результату. Сучасні вимоги до бетонних промислових підлог значно зросли. Підлоги, як відомо, піддаються найбільшому зношуванню порівняно з іншими конструкціями споруди. Тому дуже важливо обрати правильну конструкцію підлоги, щоб вона відповідала усім умовам експлуатації виробничого приміщення:

  • бути міцними
  • не пилитися
  • мати привабливий зовнішній вигляд
  • відповідати усім стандартам для застосування на виробництві

Для створення нової надміцної, стійкої до зношування гладкої підлоги європейського рівня на свіжопокладену бетонну основу, виконану з урахуванням усіх вимог технології створення бетонних підлог, у момент схоплювання бетону наносять суху суміш "Геркуліт". Матеріал шведського виробника "Lindec AB" "Геркуліт" – один із кращих матеріалів, представлених на ринку України. "Геркуліт" – це суха суміш кварцу різних фракцій, модифікаторів, барвників і спеціального цементу з високою стійкістю. Після всмоктування вологи з основи сумішшю "Геркуліт" проводиться затирання поверхні диском затиральної машини, після чого поверхня підлоги стає водостійкою, ідеально гладкою, неслизькою, стійкою до впливу олій, розчинників, лугів та розчинів кислот. Для створення оптимальних вологих умов визрівання бетону підлога покривається поверхневою плівкоутворюючою мембраною або після заливання підлоги водою – полімерною плівкою. Важливою перевагою "Геркуліту" є те, що підлога, покрита цим матеріалом, не поржавіє після миття – "Геркуліт" не містить металевих наповнювачів.

Якщо підлога, стара чи нова, з мармурової крихти чи бетону утворює пилюку, можна застосувати спеціальні зміцнювальні та знепилювальні матеріали "Lithurin I" і "Lithurin II". Як зазначають тести, після 1600 циклів абразивного стирання, зношування поверхні становить лише 0,01 мм. Окрім фізичних навантажень, підлога, оброблена цими матеріалами, стає стійкою до впливу розчинів лугів і кислот, високих і низьких температур, затримує бруд, не виділяє шкідливих парів і газів.

"Lithurin I" – розчин гексаф- торосилікату, який на хімічному рівні при взаємодії з бетоном підсилює його міцність у 5-10 разів. Оброблена ним поверхня стійка до впливу високих механічних навантажень, дії розчинів кислот і лугів, має антистатичні властивості.

"Lithurin II" (дисперсія акрила- ту) – зв’язує верхній шар бетону, консервує його поверхню і створює вологонепроникне покриття, яке не утворює пилу. Застосування цих компонентів на диво просте. "Lithurin I" розводять водою у пропорції 1:1, розливають і рівномірно розподіляють на підготовленій поверхні. "Lithurin II" можна наносити на наступну добу після встановлення підлоги, валиком або щітками. Склад матеріалів дозволяє застосовувати їх на великих площах завдяки їхній економності.

Про свої підлоги вже подбали такі компанії: ПП Рибак О.С. (м. Тернопіль); супермаркет будматеріалів "Цвях" (м. Хмельницький); ТОВ "Євро буд ХХІ" (м. Чернівці); ТОВ "Антарес" (м. Підволочиськ); ТОВ "Алькон" (м. Тернопіль); ТОВ "Ровекс"; ТОВ "Стеллар"; ТОВ "Ілла"; ТОВ "Ірена КО"; ТОВ "Агрофуд"; ТОВ "Доброслав – Тернопіль"; логістичний центр (м. Городок Львівська обл.); ТОВ "Фомлайн Галичина"; ТОВ "Західна брама" (м. Камянець- Подільський); ТОВ "Ріст" (м. Кам’янець-Подільський, Полтава, Вінниця); ТОВ "Ласка"; ТОВ "Ліхтнер Бетон"; ТОВ "Поділля тютюн"; ТОВ "Компанія "Зевс ЛТД"; ТОВ "Тотус"; ТОВ "Сегеш- Україна"; СОТ "Единство" (м. Гурзуф); Санаторій "Променистий" (м. Євпаторія); ТОВ "Теркурій 2"; ТОВ БК "Комфортбуд 1".

Не варто заощаджувати на тому, що дозволить Вам міцно триматися на ногах, прекрасна підлога сьогодні в моді!

Запрошуємо до співпраці інвесторів та будівельні організації.

×
Повідомити коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×