Промислові наливні підлоги для Вашого бізнесу Професійна укладка. Гарантія 2 роки

Ідеальна підлога – як її створити?

Сучасний європейський стиль життя вже давно є еталоном, до якого ми прагнемо. Це характерно для всіх сфер нашого життя, у тому числі для виробництва і виробничих приміщень. Адже як до якості вироблюваного продукту, так і до умов, в яких він, власне, виробляється, сьогодні пред'являються високі вимоги, які, частенько, не так те просто виконати.

Особливе місце в системі таких вимог займає стан підлоги на підприємстві. Ні для кого не секрет, що звичайна бетонна підлога може зношуватися, давати тріщини, має високу водопроникність і є джерелом пилу. Таким чином, для сучасних підприємств (особливо таких, де відсутність пилу є основною вимогою виробництва) питання рівної, міцної, безпилової, витримуючої великі навантаження підлоги стає усе більш актуальним. Необхідно окремо виділити питання створення підлоги підвищеної щільності, наприклад для складів висотного штабелювання, цехів з високоточними технологічними лініями і так далі.

Не секрет, що приготування бетону – робота непроста. Зараз в країні активно використовуються всілякі хімічні добавки і покриття, покликані укріпити бетон і підвищити його якість. Физико-хімічне модифікування властивостей бетонної суміші і бетону за допомогою хімічних добавок різної природи і призначення стало, наприклад, головним напрямом у вирішенні проблем збірного і монолітного залізобетону. У країнах Європи об'єм виготовлення бетонів і будівельних розчинів із застосуванням просочень і всіляких матеріалів для зміцнення і підвищення їх зносостійкості перевищує 90%.

Отже, як створити надміцну, таку, що відповідає всім вимогам підлогу? Підлоги, як відомо, піддаються найбільшому зносу в порівнянні з іншими конструкціями будівлі, тому дуже поважно вибрати правильну конструкцію підлоги, аби вона відповідала всім передбачуваним умовам експлуатації виробничого приміщення. Виробник може повстати перед двома шляхами поліпшення своєї підлоги. Це або зміцнення і знепилювання вже існуючої підлоги, або створення нової підлоги із застосуванням сучасних європейських технологій поліпшення якості покриття. Ні та, ні інша дорога не є дійсно складними.

Для створення нової надміцної, зносостійкої, гладкої підлоги потрібно дотримуватися сучасних європейських технологій укладання бетону з використанням спеціального устаткування (вібротрамбівок, віброрейок, затирочних машин, посипальних візків, швинарізників). На свіжоукладену бетонну основу рівномірно наноситься матеріал Herkulit.  Herkulit – це суха суміш кварцу різних фракцій, модифікаторів, фарбників і спеціального цементу з високою стійкістю. Після затирання Herkulit поверхня підлоги стає водостійкою, ідеально гладкою, не слизькою, стійкою до дії масел, розчинників, лугів і розчинів кислот. Дуже важлива якість Herkulitа в тому, що підлога, покрита матеріалом не поржавіє після миття - Herkulit не містить металевих наповнювачів.

Якщо підлога на підприємстві стара і зношена, а заміна її неможлива, можна скористатися спеціальними зміцнюючими і знепилюючими матеріалами Lithurin I і Lithurin II. Підлога, оброблена цими матеріалами, набуває стійкості до дії на неї навантажень, розчинів лугів і кислот, високих і низьких температур, затримує бруд, не виділяє шкідливої пари і газів.

Lithurin I - розчин гексафторосиліката, який на хімічному рівні взаємодіючи з бетоном підсилює міцність його в 5-10 разів. Оброблена ним поверхня стійка до дії високих механічних навантажень, дії розчинів кислот і лугів, володіє антистатичними властивостями.

Lithurin II (дисперсія акрілата) – зв'язує верхній шар бетону, консервує його поверхню і створює безбрудове, вологонепроникне покриття.

Вживання цих компонентів на диво просто. Lithurin I розчиняється водою в пропорції 1:1, розливається і рівномірно розподіляється по підготовленій поверхні. Lithurin II може наноситься на наступну ж добу, валиком або щітками. Характер складу матеріалів дозволяє використовувати їх на великих площах за рахунок їх економічності.

Про свої підлоги вже поклопоталися такі компанії, як тютюнова фабрика "Філіпп Моріс", м. Харків, "Олейна", м. Дніпропетровськ, фабрика "Світоч", м. Львів, "Енран-акрос", м. Київ, супермаркети "Біла", м. Київ, "Преса України", м. Київ і багато інших.

Не варто економити на тому, що дозволяє Вам міцно триматися на ногах, прекрасна підлога сьогодні в моді!

×
Повідомити коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×